Один із пріоритетних напрямків розвитку громади – це енергоефективність та енергозбереження

Дата: 09.06.2020 08:54

Засульська сільська рада є підписантом Ініціативи ЄС «Угода мерів», яка досягла певного успіху у виконанні Плану дій щодо сталого розвитку і клімату та зобов’язалася зменшити споживання енергоресурсів за рахунок впровадження енергоощадних заходів, що в свою чергу дають можливість скоротити викиди вуглекислого газу. Так, у порівнянні споживання енергетичних ресурсів бюджетними установами об’єднаної громади, яких налічується 70 об’єктів: школи, дошкільні навчальні заклади, пункти здоров’я, фельдшерсько-акушерські пункти та сільські будинки культури у період з 2018 року по 2019 рік, було зменшено на 1336 МВт.

Дні сталої Енергії в Засульській сільській раді буде проведено з 15 по 18 червня в рамках Європейського тижня сталої енергії в Україні.