ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ЗАСУЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ У ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ

Дата: 11.06.2020 15:35

Асоціацією об'єднаних територіальних громад спільно з ГО «Товариство дослідників України», за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України  реалізується проєкт «Децентралізація та реформа культурних послуг», котрий орієнтований на розробку нової політики у сфері управління культурою, а також запровадження нового підходу у наданні якісних та доступних культурних послуг на рівні територіальних громад.

Відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини подано заявку на відбір 25 кращих практик у сфері культури ОТГ з усієї України, які мали ввійти до посібника кращих практик. Презентувався Етно – Нурт обрядове дійство «Наддніпрянське весілля». Це дало змогу Засульській громаді позмагатись за місце в посібнику як інструменті представлення та популяризації своїх досягнень у сфері надання культурних послуг, зберегти культурну спадщину і звісно ж, порадіти своїм успіхам.

11 червня відбулася онлайн презентація посібника кращих культурних практик та шоу – кейсів серед яких і практика запровадження автентичних культурних послуг Засульської ОТГ - Етно – Нурт обрядове дійство «Наддніпрянське весілля».

Незабаром посібник буде поширено серед всіх ОТГ країни, а також в мережі Інтернет засобами комунікації Міністерства та Асоціації ОТГ.  Але вже зараз ви можете ознайомитися з ним в бібліотеці порталу "Децентралізація" або за посиланням.