Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 22.06.2020 13:17

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося з дотриманням карантинних вимог 22 червня 2020 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконкому прийняли рішення про проведення компенсаційних виплат громадянам, які мають право на пільги, за оплату вартості проїзду на автобусних маршрутах, про відмову у проведенні компенсаційних виплат за оплату вартості проїзду, про надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива і скрапленого газу членам сімей загиблих (зниклих безвісти) учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших держав у межах соціальних норм, про внесення змін до Рішення виконавчого комітету Засульської сільської ради від 31.03.2020 року № 103 «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету об’єднаної територіальної громади», про визначення місць відпочинку населення біля водойм та запобігання загибелі людей на водоймах Засульської сільської ради, про присвоєння поштової адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами, про надання грошової допомоги за 22 особистими зверненнями громадян, які потребують допомоги на лікування.