припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Дата: 23.06.2020 16:25

Сьогодні 23 червня 2020 року в с. Вищий Булатець Лубенського району відбувся (з дотриманням карантинних вимог) семінар на тему: «Що потрібно знати землевласнику про ринок землі та зміни у земельному законодавстві», який провела директор Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби Світлана Андрієнко. Говорили про різне: і про орендні відносини, і про відкриття ринку землі, і про зміни в земельному законодавстві. По закінченні заходу громадянам були надані індивідуальні консультації. Всі учасники отримали вичерпні відповіді на питання, що їх хвилювали.
    Водночас повідомляємо, що 25 червня о 10.00 в с. Войниха Лубенського району в приміщенні будинку культури відбудеться ще один захід за участі представників Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби. Запрошуємо всіх охочих.