Засідання постійної депутатської комісії

Дата: 23.06.2020 16:38

23 червня 2020 року відбулося засідання комісії з земельних відносин та охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємства, транспорту, звязку та сфер послуг Засульської сільської ради. Членами комісії було обговорено проєкти рішень: про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу на земельних торгах (аукціоні), про проведення земельних торгів з набуття права оренди на земельну ділянку розташовану на території Засульської сільської ради, про прийняття земельної ділянки у комунальну власність Засульської сільської ради.

В ході роботи комісії було розглянуто ряд заяв громадян та підприємств. Зокрема, про надання дозволу виконавчого комітету Засульської сільської ради на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель, про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення, про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та багато іншого.

Під час розгляду питань були враховані пропозиції та зауваження всіх членів комісії.