припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Відкриття спортивного майданчика

Дата: 30.06.2020 15:50

28 червня відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у Вищебулатецькій ЗОШ. Будівництво цього спортивного об’єкта стало можливим завдяки виділеним коштам з обласного та місцевого бюджетів. Привітати молодь з визначною подією в житті школи та громади завітали депутати Полтавської обласної ради Валерій Прядко та Владислав Мостовенко, голова Лубенської районної ради Григорій Угляниця, голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, староста села Сергій Бачевський. Сучасний майданчик дасть можливість молоді ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні. Завершили спортивне свято футбольні матчі між місцевими командами, організацією яких займалися Олександр Маслак, Роман Несен, Сергій Бортнік.