припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Води не вистачить на всіх!

Дата: 01.07.2020 15:35

Сільське комунальне підприємство  «Сяйво»  звертається до мешканців громади з проханням відповідально ставитися до водних ресурсів. Громадяни використовують воду для поливу городів, наслідком чого стають перебої з забезпеченням населення питною водою.
   Навантаження на мережі водопостачання небезпечне для старих комунікацій, які часто виходять з ладу. Такі несправності підприємству доводиться ліквідовувати чи не щодня, а споживачі в цей час залишаються без води.
   Відповідно до положень законів України “Про питну воду та питне водопостачання”, Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, використання води з комунальної водопровідної мережі для поливу городів буде визнаватись, як безоблікове використання питної води, а при виявленні таких фактів до громадян застосовуватимуться відповідні санкції у вигляді розрахунку витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек. та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу. Розрахунковий період при безобліковому водокористуванні встановлюватиметься з дня початку такого користування. Якщо термін початку виявити неможливо, розрахунковий період становитиме 1 місяць”.
                                                                                                     Адміністрація СКП "Сяйво"