До уваги абонентів СКП "Сяйво"

Дата: 02.07.2020 14:29

Шановні абоненти СКП «Сяйво»!
   Для нашої громади питання забезпечення питною водою є і завжди залишатиметься актуальним. Поряд з ним, болючою залишатиметься і проблема оплати послуг з водопостачання та водовідведення.
   Стабільна робота СКП «Сяйво» знаходиться у прямій залежності від рівня оплати споживачами отриманих послуг з водопостачання та водовідведення.
   Наразі утворилась велика заборгованість населення за спожиті послуги. Незважаючи на неодноразові звернення до споживачів з приводу необхідності своєчасної оплати комунальних послуг, борг населення перед підприємством зростає. Слід зазначити, що більшість споживачів добросовісно виконують свої обов’язки та вчасно сплачують за отримані послуги. Але є абоненти, які систематично не платять за водопостачання та водовідведення. За наявної заборгованості СКП «Сяйво» змушене буде звертатися до суду та стягувати борги у судовому порядку. В цьому випадку на споживача додатково покладається обов’язок по сплаті судового збору, виконавчого збору та інших витрат, пов’язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, що суттєво збільшує суму боргу споживача.
Тому прохання до усіх мешканців громади вчасно проводити оплату за отримані послуги та терміново погасити заборгованість.
                                    Можливість оплати послуг:
-    через касу, що знаходиться в комунальному підприємстві «Сяйво»;
-    через сервіс Приват24 – https://www.privat24.ua/;
-    в усіх банках України за реквізитами: СКП «Сяйво» , ЄДРПОУ 31082371, розрахунковий рахунок: UA 26 331401 00000 26001054623062, МФО 331401 «ПриватБанк».
                                 Сплатити можна також на рахунок:
-     в «Ощадбанку»: СКП «Сяйво», ЄДРПОУ 31082371, розрахунковий рахунок: UA 98331467 00000 26005301791058, МФО 0331467;
-    в АТ«Полтава-банк»: СКП «Сяйво», ЄДРПОУ 31082371, розрахунковий рахунок:UA543314890000026008138103001, МФО 0331467.
В призначенні платежу обов’язково вказуйте номер особового рахунку, ПІБ та адресу.
                                                                                   Адміністрація СКП «Сяйво»