Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 06.07.2020 13:34

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося з дотриманням карантинних вимог 06 липня 2020 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконкому прийняли рішення про затвердження Переліку одержувачів бюджетних коштів, про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті об’єднаної територіальної громади на забезпечення безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів окремих груп населення Засульської сільської ради, про присвоєння поштової адреси житловому будинку, про укладання договору тимчасового використання місця розташування тимчасової споруди, про впорядкування адресних реквізитів житлового будинку, про укладання договору на демонтаж приміщення недіючої школи с. Чуднівці, про надання дозволу на проведення земельних робіт.