припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Коли на території Засульської сільської ради відкриють дитячі садочки?

Дата: 07.07.2020 11:34

Про відновлення роботи дитячих садочків на території громади розповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Засульської сільської ради Людмила Шевченко: «28 травня 2020 року видано наказ по відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Засульської сільської ради «Про підготовку щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти Засульської сільської ради». 11 червня відбулася нарада керівників ЗДО, на якій опрацьовано порядок профілактичних і протиепідемічних заходів у ході відновлення освітнього процесу.
   Керівники ЗДО провели моніторинг серед батьків вихованців щодо потреби у відвідуванні дошкільнятами закладів, зокрема випадків, коли обоє батьків працюють. У Засульському садочку така потреба виявлена для 40 діток, більше 10 – у Вонихівському, у решті ця цифра ще менша.
    У ході наради з керівниками було прийнято рішення про те, щоб відновлення роботи закладів розпочати після проведення ремонтів та забезпечення виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020.
   Станом на сьогодні, в усіх ЗДО проводяться поточні ремонти, на які виділено 135 тис.грн із бюджету Засульської ОТГ.
    Черговою 62 сесією Засульської сільської ради виділено кошти в сумі 159 811 грн для забезпечення закладів дошкільної освіти безконтактними термометрами та інвентарем для прибирання, засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими та мийними засобами,  паперовими рушниками, масками, контейнерами та пакетами для подальшої утилізації. Це замовлення відділ освіти вже здійснив».
   Отже, відновлення роботи закладів дошкільної освіти відбудеться по завершенню вказаних робіт та з огляду на загальну ситуацію з карантином у країні.