A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Засульська сільська рада - об'єднана територіальна громада
припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Увага! Цікава пропозиція.

Дата: 09.07.2020 09:40
Кількість переглядів: 473
                             

 

Шановні мешканці Засульської громади!
    Щасливий повідомити вам чудову новину: наша громада стала учасницею проєкту “Розвиток практик належного врядування”, що реалізується організацією “Професійний уряд” (Professional Government Association, http://pgaukraine.org/ua/) за підтримки Фонду Джорджа Маршалла (George Marshall Foundation).
   Проєкт спрямований на розвиток належних практик управління в Засульській Громаді та налагодження взаємин взаємної довіри між різними групами зацікавлених сторін (місцева влада, місцевий бізнес, молодь, літні / пенсіонери) шляхом проведення широкого спектра заходів, включаючи тренінги, стратегічні сесії, грантові змагання тощо.
   Для реалізації проєкту також будуть залучені партнерські організації, зокрема,  Українська асоціація лідерів бізнесу (https://uabl.org/), Асоціація місцевих громад (http://vassr.org/) та Глобальна Україна (https://www.global-ukraine.org/).
   Учасники команди проєкту є професіоналами високого класу (випускниками найкращих іноземних вузів світу) та володіють професійними навиками роботи на місцевому рівні. Вони готові залучити свій час, зусилля та професійні контакти для розвитку практик доброго урядування у Засульській громаді. 
   В результаті реалізації проєкту очікується підвищення громадської та бізнес-активності, запровадження ефективного діалогу між різними групами стейкхолдерів у Засульській громаді. Засульська громада набуде навиків громадського залучення, інструментів діалогу та інклюзивного прийняття рішень. Представники місцевої влади отримають практичні навики розбудови довірчої співпраці з місцевим бізнесом, молодими лідерами та літнім поколінням, а також проєкт допоможе розбудувати спроможність місцевої влади у сфері практик доброго урядування, зокрема залучення громадськості, задоволенні потреб громадськості, прозорості, інновацій та готовності до змін. На сьогодні у час соціального дистанціювання у відповідь на пандемію COVID-19,  Проєкт сприятиме благополуччю Засульської громади шляхом покращення її соціальної когезії. 

1.    Сприяння розвитку ефективної комунікації між стейкхолдерами Засульської громади (місцева влада, місцевий бізнес, молодь, літні люди) 
2.    Навчання місцевих стейкхолдерів інструментам та механізмам доброго урядування
3.    Навчання Засульської громади низовим технікам боротьби із COVID-19 та забезпечення поглиблення співпраці між місцевими стейкхолдерами (місцева влада, місцевий бізнес, молодь, літні люди). 

   Запорукою розвитку нашої громади є взаємодія та спільна праця нас всіх.
   Запрошуємо кожного та кожну з вас долучатися до розбудови практик гарного самоврядування в Засульській громаді.
   Проєкт передбачає навчання та активності для 4 основних категорій:
-    представники місцевої влади (представники місцевої влади Засульської громади, вік - необмежений)
-    бізнес (власники бізнесу, що працює в Засульській громаді, юридичні особи та фізичні особи-підприємці, ті, хто хоче робити бізнес в Засульській громаді, представники місцевого бізнесу з особливим фокусом на аграрний бізнес і сферу послуг, вік - необмежений)
-    молодь (активна молодь 15-35 років, мотивована працювати над розвитком Засульської громади)
-    люди пенсійного віку (65 і більше років і пенсіонери, які прагнуть бути активними громадянами та розвивати рідну громаду).
Критерії:
1.    Бути мешканцем Засульської громади.
2.    Бути зацікавленим у розвитку та розбудові Засульської громади.
3.    Відповідати характеристикам категорії (якщо ви вмотивовані, але не повністю відповідаєте характеристикам категорії - все одно подавайте заявку!).

Для того, щоб взяти участь у відборі до проєкту, будь ласка, заповніть гугл-форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXcR1tU7RXRUpxW2UVZwrmsBYZ7XD88hGxZ-ZydsD8QrUzTw/viewform

З повагою Сергій Бондаренко, Засульський сільський голова


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь