Рятувальники звертають увагу аграріїв на виконання правил пожежної безпеки!

Дата: 15.07.2020 10:13

Аграрії вже розпочали збирання врожаю – цей період характеризується значною небезпекою виникнення пожеж на хлібних ланах, адже цьому сприяють: суха, спекотна погода, наявність на полях автомобільної та хлібозбиральної техніки, як завжди існує небезпека і з боку людини тому, що людська недбалість та безвідповідальність можуть призвести до загорань хлібних ланів.
  Рятувальники Лубенщини в черговий раз наголошують, що найкращим заслоном для пожеж на хлібних ланах є ретельне виконання правил пожежної безпеки, увага та відповідальність аграріїв на усіх ділянках та етапах збирання та зберігання зерна. Відомо, що пожежі на хлібних ланах гасити особливо складно, за лічені хвилини вогонь поширюється у різних напрямках та охоплює великі площі, тому ліквідація цієї пожежі вимагає значних зусиль, залучення великої кількості людей та техніки. Як наслідок вогонь на хлібному полі завдає значних матеріальних збитків.
  Співробітники ДСНС звертають увагу на виконання аграріями правил пожежної безпеки. Серед протипожежних заходів, які передбачаються нормами - обкошування та оборювання хлібних масивів, встановлення поблизу ланів попереджувальних знаків про заборону паління і користування відкритим вогнем. Особлива увага приділяється технічному стану та експлуатації машин і агрегатів, які задіяні на жнивах. У першу чергу це стосується наявності вогнегасників та іскрогасників.