З Днем бухгалтера!

Дата: 16.07.2020 10:42

Шановні бухгалтери громади!
   16 липня відзначається професійне свято – День бухгалтера. Безумовно, його поява – це значний внесок вашої діяльності у розвиток підприємств, установ, організацій, у розбудову економіки України. Напевно, немає ніякої іншої професії, яка б так гармонійно поєднувала розсудливість і спонтанність, емоції й стриманість, тонку інтуїцію і точний розрахунок. Тому це свято – день визнання поваги, значущості та важливості роботи кожного окремого бухгалтера!
   Бажаю вам  успіхів в трудовій діяльності, злагодженої та дружної роботи в колективі, нових звершень, успішного втілення планів у життя, душевної гармонії та здоров’я.

З повагою Сергій Бондаренко, Засульський сільський голова