Озеленення-шлях до продовження життя!

Дата: 20.07.2020 16:07

Відповідно до рішення чергової двадцять другої сесії Засульської сільської ради сьомого скликання від 20 лютого 2017 року «Про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів», Засульська сільська рада є підписантом ініціативи ЄС «Угода мерів».
   Одним із завдань, яке визначено в рамках підписаної «Угоди мерів» та з метою досягнення задекларованих цілей розроблено відповідний стратегічний документ «План дій сталого енергетичного розвитку і клімату Засульської сільської ради на період до 2030 р.» (надалі - ПДСЕРК), який виступає орієнтиром для планування енергетичної політики громади і виступає настановою для формування пріоритетів та заходів, орієнтованих на процеси енергозбереження. У загальному контексті ПДСЕРК ілюструє, яким чином можуть бути досягнуті цілі щодо зниження викидів СО2.
   З 15 по 18 червня Засульська ОТГ провела Дні сталої Енергії. Офіційно в червні до днів сталої енергії стартували в Україні серії навчальних вебінарів в рамках Угоди мерів, де розігрувалися сертифікати, один з яких був виграний Засульською сільською радою. Завдяки отриманому сертифікату було придбано саджанці декоративних дерев на суму понад 7 тис.грн та проведено їх висадку на території Засульської сільської ради для покращення екологічного стану нашої громади.