припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Будні працівників СКП "Сяйво"

Дата: 21.07.2020 08:51

Працівники СКП «Сяйво» постійно дбають про благоустрій населених пунктів Засульської сільської ради. За рахунок виділених коштів з місцевого бюджету комунальники щоденно проводять роботи з викошування бур’янів і трави на території загального користування (кладовищах, вигонах, парках, скверах та біля узбіч комунальних доріг).
  Відповідно до Правил благоустрою території Засульської сільської ради — благоустрій присадибної ділянки та прилеглої до присадибної ділянки території проводиться власником або користувачем цієї ділянки.
  Тож адміністрація СКП «Сяйво» звертається до мешканців громади з проханням своєчасно проводити роботи з покосу трави на територіях прилеглих до домогосподарств. Завдяки вашій небайдужості, наші вулиці будуть виглядати упорядкованими та охайними.