Безкоштовні тренінги для підприємців Засульської громади

Дата: 23.07.2020 15:36

Шановні підприємці Засульської громади!

В рамках проєкту “Розвиток практик належного врядування”, що реалізується організацією “Професійний уряд” (Professional Government Association, http://pgaukraine.org/ua/) за підтримки Фонду Джорджа Маршалла (George Marshall Foundation) Львівська школа керівників бізнесу – одна з бізнес-шкіл-лідерів ринку професійної бізнес-освіти України, проведе навчання для підприємців Засульської громади.
  Проєкт спрямований на швидкий розвиток нових бізнес-проєктів у Засульській об'єднаній громаді та розвиток власників мікро і малого бізнесу. Проєкт допоможе збільшити обсяг доходів місцевого бюджету (через податки) та зменшити кількість безробітних в регіоні, створивши ефективні та конкурентоспроможні бізнес-моделі для учасників проєкту.
 Очікується, що кошти, вкладені в проєкт, будуть повернуті до бюджету у вигляді податків протягом 3 місяців. Зменшення кількості безробітних та збільшення кількості приватних підприємців другої та третьої груп у Полтавській області.
 Формат: Серія тренінгів щодо розбудови співпраці між місцевою владою та місцевим бізнесом для розвитку Засульської  об’єднаної громади.
 Серія тренінгів проводиться Львівською школою керівників бізнесу та Всеукраїнською асоціацією керівників бізнесу (англ.: Ukrainian Association of Business Leaders), сайт: https://uabl.org/
Модулі навчальної програми «Бізнес-інкубатор» (дистанційне навчання):
- Розвиток відносин довіри між місцевою владою та місцевим бізнесом
- Бізнес стратегія
- Стратегія конкуренції
- Стратегія залучення ресурсів
- Стратегія конкурентного посередництва
- Маркетингова стратегія
- Стратегія збуту
- Навчання персоналу стратегії збуту
- Стратегія автоматизації
- Фінансова стратегія
- Стратегія операцій
- Стратегія моделювання
- Стратегія залучення працівників.
Участь в серії тренінгів БЕЗКОШТОВНА для підприємців Засульської громади.
Кількість місць обмежена.
Отже, якщо Ви – підприємець, який веде бізнес в Засульській громаді та прагнете вивести свій бізнес на новий рівень, “прокачати” свої бізнес-навички, заповнюйте  гугл-форму за посиланням:
Заявки приймаються до: 29 липня 2020, 23:59.