припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 03.08.2020 14:15

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося з дотриманням карантинних вимог 03 серпня 2020 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконкому прийняли рішення: про внесення змін до показників бюджету Засульської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, про відпуск матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву, про затвердження звіту про роботу Засульської сільської ради та виконавчого комітету за І півріччя 2020 року, про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті об’єднаної територіальної громади на забезпечення проведення лабораторного тестування на СОVID-19, про затвердження Переліку одержувачів бюджетних коштів, про присвоєння поштових адрес нежитловим приміщенням, які розташовані на території Засульської сільської ради.