припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Найсучасніші меблі для учнів перших класів

Дата: 04.08.2020 15:14

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті. Нова українська школа – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.
   Відповідно до вимог освітнього проєкту «Нова українська школа» у Засульській ОТГ для учнів, які цьогоріч вперше сядуть за парти придбано комплекти меблів. Вони дуже зручні та функціональні. На кожному столі розташовані отвір під стаканчик та пенал для письмового приладдя,  що  слугуватиме додатковою зручністю для  маленьких учнів.
   Загальна сума становить 579 909 грн: із бюджету ОТГ витратили - 430 935 грн частина коштів - 148 974 грн субвенція із державного бюджету. Меблі вже доставили до частини шкіл громади. Наразі їх збирають та розташовують у класах, де будуть навчатися 124 учні.