припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Триває робота у напрямку наближення адміністративних послуг до жителів Засульської об’єднаної територіальної громади

Дата: 17.08.2020 10:27

З 11 по 13 серпня працівники Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Засульської сільської ради взяли участь у навчаннях з питань прийому заяв і документів для призначення населенню державних соціальних допомог, пільг, субсидій та компенсаційних виплат.
   Навчання, які проходили в Управлінні соціального захисту населення Лубенської районної державної адміністрації, були направлені на отримання уповноваженими особами об’єднаної територіальної громади практичних навичок з оформлення документів, необхідних для призначення державних соціальних виплат громадянам.
   Протягом трьох днів навчань працівники Центру мали змогу отримати кваліфіковані відповіді фахівців Управління на запитання щодо особливостей призначення різних видів соціальних виплат, окреслили напрямки подальшої співпраці у сфері надання адміністративних послуг соціального характеру.
   Тож з 1 вересня поточного року, відповідно до рішення чергової 63 сесії Засульської сільської ради сьомого скликання від 28 липня 2020 року, жителі об’єднаної територіальної громади зможуть отримати за місцем проживання значно ширше коло адміністративних послуг, у тому числі соціального характеру.
   З переліком таких послуг можна ознайомитися у Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Засульської сільської ради (вул. Молодіжна, буд. 78 с. Засулля) та у кожному зі старостатів об’єднаної територіальної громади.