припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Електровелосипед для соціального робітника

Дата: 19.08.2020 13:43

Соціальна робота дуже важлива, це є складний процес, що вимагає міцних знань психології, педагогіки та медицини одночасно. Працівники соціальної сфери у непростих життєвих ситуаціях стають опорою та надають підтримку всім нужденним.  Необхідність у соціальній роботі існуватиме доки існує суспільство.

Для покращення надання соціальних послуг комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Засульської сільської ради» постійно оновлює свою матеріально-технічну базу. Сьогодні було придбано електровелосипед та передано соціальному робітнику Канівець Валентині. Жінка працює у двох населених пунктах: с. Червоні Пологи та с. Покровське. Для неї це стало приємною новиною, адже села мають велику протяжність, а до підопічних потрібно не тільки йти, а й нести продукти харчування, тому електровелосипед допоможе скоротити час і полегшить роботу. Робітниця щиро дякувала всім, хто подбав про покращення умов праці. Тепер у неї є можливість вчасно і якісно надавати соціальні послуги.