припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України

Дата: 21.08.2020 13:34

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. Синьо-жовтий стяг це - головна святиня нашої державності, уособлення національного духу і непереможності. Нині прапор став символом незалежності, свободи та гідного майбутнього України. У ньому відображений наш великий народ, все світове українство. Державний прапор є символом наших досягнень і перемог.
 Сьогодні з нагоди Дня Державного Прапора відбулись (з дотриманням всіх протиепідемічних вимог та обмежень) урочистості біля приміщення Засульського сільського будинку культури. В заході взяли участь працівники виконавчого комітету Засульської сільської ради, підприємств, установ та організацій,  жителі громади та учні школи.
   Почесне право винести  Державний прапор було надано жителю нашої громади, учаснику Антитерористичної операції (Операції Об’єднаних сил) на сході нашої держави - Геннадію Черненку.

Щиро вітаючи громаду з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України Сергій Бондаренко, голова Засульської сільської ради наголосив, що Державний прапор - це наш національний оберіг. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність України та боронить її незалежність. Приємно бачити, як мешканці громади об’єднуються навколо своїх символів та шанують національні свята.

Під час заходу лунали музичні твори у виконанні Лєри Петренко, Народного аматорського колективу "Гілея", Михнівського СБК, Інни Сизоненко та Антона Герги.