За здоров'ям на сучасний спортивний майданчик

Дата: 27.08.2020 14:39

Облаштування сучасного спортивного майданчика, є стимулом для молоді займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. Адже заняття спортом є частиною культурного існування суспільства, що сприяє зміцненню та збереженню здоров’я, розвитку фізичних здібностей, підвищенню рівня організації змістовного дозвілля.
   За сприяння депутата Полтавської обласної ради Владислава Мостовенка, з обласного бюджету виділено кошти для придбання спортивного майданчика в с. Мацківці. Встановили ці конструкції власними силами за кошти з місцевого бюджету та спонсорів.

До робіт долучилися працівники виконавчого комітету Засульської сільської ради та небайдужі мешканці Мацківського старостату. Особлива вдячність ФГ Мацківський Лан та ФГ СлоЛан за надану спонсорську допомогу для облаштування майданчику. Активну участь взяли староста Микола Дзюба, Микола Терещенко, Микола Вареник, Федір Пинзарь, Юрій Савлук, Олег Вареник.

Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдяки зусиллям влади та ініціативних громадян мешканці села у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.