припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

1 вересня - День знань!

Дата: 01.09.2020 08:38

Шановні школярі, вчителі та батьки Засульської громади!
    Щиро вітаю вас з Днем знань – святом мудрості, доброти та людяності. Роки навчання найкращі в нашому житті. Кожен з нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву школа. Бо саме в школі ми знаходимо справжніх друзів, вчимося порядності та чесності.
    День знань — це єдине свято, яке одночасно є й особистим для кожного і загальним для всіх, хто вчить та навчається, адже саме з нього починається дорога в майбутнє до нових звершень та самостійного життя. Особливим і дуже важливим у житті цей день є для наших першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на шлях нових знань та відкриттів. Не менш важливим він є і для майбутніх випускників –   одинадцятикласників, яким зовсім скоро  доведеться вирушити у доросле життя та обирати свою професійну стежину.
    Шановні вчителі! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Висловлюю вам щирі слова вдячності за  вашу самовіддану працю, розуміння, мудрість і турботу, за те, що впродовж  щоденної клопіткої праці виховуєте  багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся з ними  своїми знаннями, любов’ю та теплом. Щастя вам, міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів! Нехай цей навчальний рік принесе нашим дітям широкі обрії знань, педагогам – задоволення від результатів роботи, а батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей!

З повагою Сергій Бондаренко, Засульський сільський голова