Голова Засульської об’єднаної громади привітав рятувальників Лубенщини зі святом!

Дата: 17.09.2020 09:59

17 вересня, в Україні відзначають День рятівника - професійне свято тих, хто стоїть на сторожі життя і безпеки українців, тих, хто приборкує вогняну стихію і долає наслідки техногенних та екологічних катастроф.
  З цієї нагоди Сергій Бондаренко - голова Засульської об’єднаної громади, Олександр Грицаєнко - Лубенський міський голова, Григорій Угляниця - голова Лубенської районної ради зустрілися з колективом Лубенського райвідділу ДСНС України та привітали працівників з професійним святом – Днем рятівника.
  Посадовці відзначили мужність та високий професіоналізм працівників, побажали рятівникам та їхнім родинам міцного здоров'я, всіляких гараздів, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.
   За сумлінне виконання службових обовязків, вагомий особистий внесок в підтриманні боєготовності підрозділу по виконанню завдань за призначенням, високі показники в службовій діяльності та професійній майстерності, рішучі та самовіддані дії при ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій працівники були нагороджені почесними грамотами та подарунками.