припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Вітаємо з Днем народження голову Лубенської районної ради Григорія Угляницю!

Дата: 17.09.2020 12:11

Шановний Григорію Миколайовичу!
   Надсилаємо Вам найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!
   Нехай доля дарує Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги.
    Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, депутатський корпус громади, старости, працівники виконавчого комітету сільської ради.