припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Із засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради

Дата: 21.09.2020 14:15

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося з дотриманням карантинних вимог 21 вересня 2020 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка, члени виконкому прийняли рішення: про проведення компенсаційних виплат громадянам, які мають право на пільги, за оплату вартості проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування за серпень 2020 року, про проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом за серпень 2020 року, про надання додаткових пільг на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива і скрапленого газу членам сімей загиблих (зниклих безвісти) учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій на території інших держав у межах соціальних норм, про надання одноразової грошової допомоги з нагоди Дня захисника України, про розгляд заяв громадян щодо надання одноразової грошової допомоги, про внесення змін до складу організаційного комітету на визначення кращого бренду Засульської сільської ради (ОТГ), про відпуск матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву, про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва, про надання дозволу на проведення земельних робіт, про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва, про погодження положення про платні медичні послуги.