припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

30 вересня Всеукраїнський День бібліотек

Дата: 30.09.2020 08:41

Шановні бібліотекарі, читачі, друзі та партнери бібліотек нашої громади!
  Вітаю вас зі святом – Всеукраїнським Днем бібліотек. Бібліотеки виконують в суспільстві високу місію - вони забезпечують доступ до знань, розвивають культуру. Потрібно згадати в цей день про великих трударів бібліотек, про тих, хто вірно служить своїй країні на ниві культури та освіти. Професія бібліотекаря була і залишається однією з найбільш затребуваних. Недарма ваша терпляча та безкорисна робота викликає глибоку повагу і захоплення. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.
   Бажаю вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.
                                                       З повагою Сергій Бондаренко, Засульський сільський голова