1 жовтня - Міжнародний день музики

Дата: 01.10.2020 12:43

Міжнародний день музики був заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради (IMC) при ЮНЕСКО і щорічно відзначається у всьому світі 1 жовтня. Рішення про проведення Міжнародного дня музики було прийнято на 15-й Генеральній асамблеї IMC у Лозанні в 1973 році.
   Це свято, що об’єднує серця всіх, хто пише, грає, співає або просто не уявляє ні дня свого життя без музики. Музика — це міжнародна мова спілкування всіх людей. Вона задає настрій, заспокоює, заряджає, надихає, надає сил. З цим днем можна привітати всіх на планеті, адже ритм наших сердець — це теж музика.
   Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і відчути своє сьогодення  та поглянути з надією у майбутнє.
   Хай співає душа кожного! З Міжнародним днем музики!