припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Вітання з Днем працівників освіти

Дата: 04.10.2020 10:39

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани                                                       педагогічної праці Засульської громади!
    Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти. Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Тому найкраща професія на землі, найвідповідальніша і сама необхідна для суспільства - Вчитель. Через ваші руки пройшли тисячі дітлахів. Багато з них стали гордістю нашої громади. І в цьому чимала ваша заслуга! Адже саме ви передали їм свої знання і досвід, навчили їх долати труднощі, допомагати своїм близьким та цінувати дружбу.
   Ваш професіоналізм приносить свої плоди. Як доказ цього, випускники отримують медалі. На рахунку школярів перемоги в олімпіадах з базових навчальних дисциплін та у творчих конкурсах різних рівнів. Цінність багатьох речей втрачається з часом, але любов до вчителя залишається незмінною. Ми всі родом з дитинства, де нас навчали добру, любові, ввічливості, порядності та відкривали двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.
   В цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.
   Бажаю міцного здоров'я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість, милосердя та життєрадісність!

З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко