Вітання з Днем юриста

Дата: 08.10.2020 08:04

Шановні юристи!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! День юриста — визначне свято, оскільки воно об’єднує юристів різних сфер діяльності, а також майбутніх правознавців, які будуть служити захисту прав і свобод українського суспільства.
   Обравши цю відповідальну, нелегку професію, яка вимагає чесності, принциповості, неупередженості, об’єктивності, ви, присвятили своє життя служінню його величності Закону, високим принципам права.
   Бажаю вам професійних успіхів та нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей. Благополуччя вам, щастя, міцного здоров’я і родинного добробуту на довгі роки!

З повагою Сергій Бондаренко, Засульський сільський голова