припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти

Дата: 09.10.2020 08:24

Шановні працівники пошти!

Щиро вітаю вас із Всесвітнім Днем пошти! Забезпечуючи надійний зв’язок між селами, містами, країнами, континентами, ви об’єднуєте людей, розділених тисячами кілометрів. Ваша глибока відданість своїй справі, високий професіоналізм, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашої держави.
  Пошта – це невід’ємна частина цивілізованого суспільства, один з найважливіших елементів інфраструктури держави. Це унікальний вид зв’язку, який дозволяє переправляти в будь-яку точку світу не просто інформацію, а й матеріальні об’єкти, і в цьому сенсі пошта абсолютно незамінна. Ваша професія - не з легких, але так потрібна людям. Щодня, всупереч погоді, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам,  долаючи по декілька кілометрів за день.
    Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще.
   Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, приваблюючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.
  Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір. Щиро бажаю вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя.

З повагою Сергій Бондаренко, Засульський сільський голова