припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Одна з топ-100 бізнес-шкіл України проведе навчання для підприємців Засульської громади

Дата: 09.10.2020 14:03

Шановні підприємці Засульської ОТГ!
  В рамках проєкту “Розвиток практик належного врядування”, що реалізується організацією “Професійний уряд” (Professional Government Association, http://pgaukraine.org/ua/) за підтримки Фонду Джорджа Маршалла (George Marshall Foundation) одна з топ-100 бізнес-шкіл України проведе навчання для підприємців Засульської громади.
     Участь в серії тренінгів БЕЗКОШТОВНА для підприємців Засульської громади.
Кількість місць обмежена.
   Отже, якщо Ви – підприємець, який веде бізнес в Засульській громаді та прагнете вивести свій бізнес на новий рівень, “прокачати” свої бізнес-навички, заповнюйте  гугл-форму за посиланням:
Заявки приймаються до: 29 жовтня 2020, 23:59.

Опис навчальної програми
                        для підприємців Засульської об’єднаної громади

Проєкт спрямований на швидкий розвиток стартапів у Засульській об'єднаній громаді та розвиток власників малого бізнесу. Проєкт допоможе збільшити обсяг доходів місцевого бюджету (через податки) та зменшити кількість безробітних в регіоні, створивши ефективні та конкурентоспроможні бізнес-моделі для учасників проєкту.
  Очікується, що кошти, вкладені в проєкт, будуть повернуті до бюджету у вигляді податків протягом 3 місяців. Зменшення кількості безробітних та збільшення кількості приватних підприємців другої та третьої груп у Полтавській області.
Формат: Серія тренінгів щодо розбудови співпраці між місцевою владою та місцевим бізнесом для розвитку Засульської  об’єднаної громади.
   Серія тренінгів проводиться Школою ділових спільнот Української асоціації бізнес-лідерів (англ.: Ukrainian Association of Business Leaders’ Business Community School), сайт: https://uabl.org/
Модулі навчальної програми «Бізнес-інкубатор» (дистанційне навчання):
- Розвиток відносин довіри між місцевою владою та місцевим бізнесом
- Бізнес-стратегія
- Стратегія конкуренції
- Стратегія залучення ресурсів
- Стратегія конкурентного посередництва
- Маркетингова стратегія
- Стратегія збуту
- Навчання персоналу стратегії збуту
- Стратегія автоматизації
- Фінансова стратегія
- Стратегія операцій
- Стратегія моделювання
- Стратегія залучення працівників
Структура програми:
-   один дводенний тренінг з ділових стратегій та різних аспектів Піраміди організаційного розвитку;
-   доступ до онлайн-курсу «Бізнес-інкубатор» для до 50 осіб;
-  один двогодинний онлайн-сеанс запитів і відповідей між членами Засульської ОТГ та тренерами програми;
-   чотиригодинний підсумковий семінар з реалізації бізнес-планів.
Запропонований навчальний план допоможе зміцнити продуктивну співпрацю між місцевою владою та місцевим бізнесом через такі елементи належного управління: - ефективність та ефективність (максимальне використання наявних ресурсів у громаді для задоволення потреб громади);
-    підзвітність;
-    стратегічне бачення;
-    зосередитись на консенсусі та довірі.