припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Вітання з нагоди державного свята – Дня захисника України!

Дата: 14.10.2020 09:27

Шановні наші захисники, нащадки славного козацького роду!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня захисника України, Дня українського козацтва, що символізує шану українців до визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності України. Це свято мужності та відданості, вірності, сили, честі, що є запорукою миру і щасливого майбутнього нашої рідної землі, нашого народу.
  Традиційно, День захисника України, День українського козацтва ми – українці відзначаємо у день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася покровителькою всього українського люду. Не випадково свого часу саме вона стала заступницею славного війська запорізького.
   Цього дня я бажаю вам, дорогі захисники, міцного здоров'я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Щастя, удачі, миру та злагоди у ваших оселях. Нехай усмішки близьких зігрівають вам душу. Нехай ваші родини і нашу країну оберігає Господь!

З повагою Сергій Бондаренко, Засульський сільський голова