Засідання постійної депутатської комісії

Дата: 15.10.2020 12:11

15 жовтня 2020 року відбулося засідання комісії з земельних відносин та охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємства, транспорту, зв’язку та сфер послуг Засульської сільської ради. Членами комісії було обговорено проєкт рішення про затвердження «Порядку використання коштів бюджету Засульської сільської об’єднаної територіальної громади, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва». В ході роботи комісії було розглянуто ряд заяв громадян та підприємств, а саме: про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, про надання дозволу виконавчому комітету Засульської сільської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації землі, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність, про затвердження технічної документації про встановлення (відновлення) меж земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації землі та передачу в оренду, про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність, про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду, про укладення попереднього договору оренди землі, про вилучення земельної ділянки,  та багато іншого.
   Під час розгляду питань були враховані пропозиції та зауваження всіх членів комісії.