припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Вітання з Днем автомобіліста і дорожника!

Дата: 25.10.2020 09:36

День автомобіліста і дорожника - це професійне свято не тільки водіїв, а й ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників транспортних підприємств і всіх, хто сумлінно працює, виконуючи свій професійний обов'язок. Без цих людей і їхньої відданості професії та почуття відповідальності неможливе повсякденне життя.
  Я вдячний вам за нелегку щоденну працю, високий професіоналізм, любов до своєї справи, за розуміння суспільної значимості та відповідальне ставлення до цього найважливішого виду діяльності. Спасибі за те, що в будь-яку погоду, в будь-який час ви забезпечуєте безперебійний ритм нашого життя.
  Бажаю автомобілістам і дорожникам безаварійного руху, надійної техніки, міцного здоров'я та удачі. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло. Нехай кожен день приносить тільки позитивні емоції, а вдома завжди чекає родинний затишок.

З повагою Сергій Бондаренко, Засульський сільський голова