припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Міжнародний день шкільних бібліотек

Дата: 26.10.2020 13:56

Щорічно, кожного четвертого понеділка жовтня починаючи з 1999 за ініціативою ЮНЕСКО відзначався Міжнародний день шкільних бібліотек (англ. International School Library Day). Вперше його проголосив президент Міжнародної асоціації шкільної бібліотечної справи Бланк Вулз. У 2005 році офіційний статус свята підтвердив уже новий президент асоціації Пітер Дженко.
   У січні 2008 координатор проєкту Рік Малхолланд оголосив, що Міжнародний день шкільних бібліотек перетвориться в міжнародний місячник. Перший Місячник шкільних бібліотек пройшов у жовтні 2008.
  Важливість забезпечення та поширення грамотності, всіляке сприяння належному навчанню – один з основних пріоритетів сучасного суспільства й атмосфера, яка створюється професійними бібліотекарями, найбільш сприятлива у цьому процесі.