припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Вітання з Міжнародним днем студента

Дата: 17.11.2020 08:27

Шановні студенти!
   Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента! Ви - молоді, красиві, впевнені у своїх силах. Перед вами відкривається дорога у майбутнє – подолати її можна тільки з вірними друзями, озброївшись благородною метою. Вам творити міцні щасливі родини, будувати рідну громаду і державу.
    Сьогодні, як ні коли, перед вами стоїть нелегке завдання: вихід на новий рівень розвитку економіки, державне будівництво, а найголовніше - це втілення у життя європейських стандартів.
    Віримо у ваш творчий потенціал, адже від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях залежить майбутнє громади та України в цілому.
    Бажаємо вам примножувати свою життєву енергію, успіхів у навчанні, яскравих моментів студентського життя та нехай завжди збуваються сподівання і надії!

Засульська сільська рада