припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Готуючись до новорічних свят важливо дотримуватись природоохоронного законодавства, адже за його порушення передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством України

Дата: 16.12.2020 10:00

Святкування Нового року традиційно пов’язане з ялинкою. У передсвятковій метушні мало хто згадає, що живі дерева дають набагато більше користі ніж зрубані. Важливу роль вони відіграють для тваринного світу. Не меншу і для нас, людей. Хвойні  ліси виконують грунто та вологостримуючу функцію, зменшують весняні паводки і затримують вітри. Виділяють фітонциди — речовини, які вбивають хвороботворні мікроорганізми, тому хвойні ліси є чудовим місцем для відпочинку і оздоровлення людей.
   Час подумати про заміну зрубаному дереву. Альтернатив є досить багато – це і ялинки в садових горщиках, ялинкові композиції, різдвяні ялинкові віночки, штучні ялинки.
  Тож будьте свідомими і небайдужими до природи та дотримуйтесь природоохоронного законодавства, адже за його порушення передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством України. Купуйте ялинки тільки в відповідних місцях та у сертифікованих продавців, цим ви зробите свій внесок у збереження довкілля та у відновлення зелених насаджень. Адже частина сплачених за ялинки коштів піде на створення нових хвойних лісів.