припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Останній день року

Дата: 31.12.2020 17:33

Отже, рік має властивості коли-небудь таки закінчуватися. Останній день року, що минає в історію, може стати одним з найцікавіших днів у цьому році. Не секрет, що більшість з нас саме в цей унікальний день знаходяться в якомусь передчутті чогось доленосного і яскравого, підводять підсумки і впритул зайняті підготовкою до події, яка очікує нас на рубежі, між 23:59:59 і перших секунд року Нового.
   Що можна побажати всім нам у цей останній День, колись Нового, але вже так знайомого для нас року? Обов’язково і ліпше - не метушитися. Кожен день сповнений сенсу і багатий на найрізноманітніші події. Зізнайтеся - далеко не завжди ми це помічаємо. Будьте спокійні, зважені, і звичайно ж радісні! Нехай печалі минулого залишаться в минулому, і життя подарує вам безліч нових приводів не сумувати. Додасть сил, додасть настрою, обов’язково внесе ясність і поставить перед вами нові цікаві цілі. У цей День для всіх нас приготований принаймні один подарунок - унікальне чудо і явище, рубіж, коли рік приходить на зміну року, коли відбувається щось життєствердне і підбадьорююче, що закликає нас рухатися далі, не зупинятися на досягнутому і прагнути до кращого. Зі святом!