ВКЛОНІМОСЯ РОДУ ХЛІБОРОБА

Дата: 20.11.2017 17:39

У переддень свята працівників сільського господарства з вітальним словом і концертною програмою прийшли подарувати хвилини відпочинку працівникам молочно-товарної ферми с. Мацківці учасники художньоі самодіяльності Мацківського СБК .

З захопленням слухали теплі слова та веселі пісні доярки і телятниці, фуражири і трактористи та всі ті, чия праця пов'язана з сільським господарством. Це Наталія Вакуленко, Ольга Соломаха, Раїса Андрущак, Марія Лукаш, Парасковія Марченко, Світлана Терещенко, Олександр Марченко, Іван Ковач та інші. Ведуча заходу Ніна Бобрик донесла до їхніх сердець гарні слова про важливість нелегкої праці тваринників. Гуморескою "Не додивився» розвеселила всіх присутніх Валентина Муха. Під гучні оплески прозвучала фінальна пісня "За добро". Зі словами вдячності виступила завідуюча МТФ Оксана Сень та побажала міцного здоров'я, успіхів у праці, радості і щастя, миру і любові у кожну родину.