Громадські слухання

Дата: 20.11.2017 17:43

У суботу 18 листопада жителі села Вільшанка (Мгарський старостат) зібралися у місцевому клубі на громадські слухання з обговорення проекту Генерального плану свого села.

На сьогодні розробка та затвердження Генерального плану кожного населеного пункту є необхідністю, зумовленою статтею 24 Закону України «Про врегулювання містобудівної діяльності», бо «у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється».

Перед громадою села виступили Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, начальник відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету Юрій Дудніченко, староста Мгарського старостату Марія Шевченко. Усі присутні могли ознайомитися з проектом Генерального плану, висловити свої зауваження.

Після остаточного внесення усіх поправок проект Генерального плану буде винесено на розгляд та затвердження сесії Засульської сільської ради.