Вітання з днем народження Івана Васильовича Карпця

Дата: 03.01.2018 18:38

Лише третій день нового 2018 року, а у Засульській громаді знову привід для святкування - день народження відзначає депутат Засульської сільської ради Іван Васильович Карпець.
У місцевому самоврядуванні Іван Васильович не новачок - неодноразово представляв інтереси мацківчан у місцевих радах, в тому числі у районній раді, а нині, маючи власну принципову позицію, є активним депутатом Засульської сільської ради.
Бажаємо Вам, Іване Васильовичу, при доброму здоров'ї і надалі радіти життю - цікавому неповторному, насиченому гарними справами! Злагоди, родинного затишку, чудового настрою щодня!!!
З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, колеги-депутати, працівники виконавчого комітету та вся об'єднана територіальна громада.