Коли ситуація – надзвичайна!

Дата: 19.03.2018 19:50

16 та 17 березня працівники сільського комунального підприємства «Сяйво» та відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи виконавчого комітету сільської ради спільно з Лубенським районним відділом ГУ ДСНС України у Полтавській області, який надав відповідну спецтехніку, рятували від підтоплень садиби по вулиці Охріменка у селі Солониця та по вулиці Космічній у с. Засулля. Завдяки злагодженим діям усіх задіяних служб та професійності працівників служби надзвичайних ситуацій Артема Стадніченка та Олега Салова вдалося відкачати талі води та відвести їх від будівель. У ці ж дні техніка СКП «Сяйво» працювала у селі В’язівок на розчищенні дорожного полотна від нанесеної внаслідок танення снігу глини та згортала сніг з вулиці Наливайка, 37, у с. Солониця на луг, щоб зменшити ризик підтоплення садиби після танення снігу. Зважаючи на прогнозований після потепління паводок та значну кількість звернень громадян, у Засульській громаді постала необхідність придбання мотопомпи для відкачування води, аби в подальшому оперативно реагувати на подібні ситуації.