Планування бюджету

Рішення чергової 35 сесії "Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2018 рік"
Рішення чергової 37 сесії "Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2018 рік"
Рішення чергової 38 сесії "Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2018 рік"
Рішення чергової 40 сесії "Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2018 рік"

Рішення чергової 41 сесії "Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2018 рік"
Рішення позачергової 42 сесії "Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2018 рік"
Рішення позачергової 43 сесії "Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2018 рік"
Рішення чергової 44 сесії "Про бюджету об'єднаної територіальної громади на 2018 рік"
Рішення чергової 45 сесії "Про бюджет об'єднаної територіальної громади на 2018 рік"