Проекти рішень на чергову 37 сесію

Проект рішення "Про внесення зміни до граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів виконавчими органами Засульської сільської ради, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету об'єднаної територіальної громади"

Проект рішення "Про передачу в 2018 році бюджетних трансфертів Лубенському районному бюджету на надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку"

Проект рішення "Про передачу в 2018 році бюджетних трансфертів Лубенській міській раді на надання послуг із соціальної реабілітації дітям з інвалідністю, які проживають на території сільської ради"

Проект рішення "Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2017 рік"

Проект рішення "Про внесення змін до показників бюджету об'єднаної територіальної громади на 2018 рік"