Протидія домашньому насильству

Однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини є насильство в сім’ї.

Переважно, випадки протиправних дій проти когось із членів родини супроводжується актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. На жаль, найбільше від сімейного насильства страждають жінки та діти.

Відповідно до статті 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» насильством визнаються «будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну школу, шкоду його фізичному та психічному здоров’ю

НАСЛІДКИ СІМЕЙНОГО НАСИЛЬСТВА

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ УЧНІВ

ПЕРЕЛІК ОРГАНІЗАЦІЙ ДО ЯКИХ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ ЗА КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ТА ДОПОМОГОЮ

Контакти персонально-відповідальних осіб

Відповідно до розпорядження сільського голови № 16 від 03 лютого 2020 року "Про координаційну раду з гендерних питань та проблем сім’ї"

Бойко Сергій Анатолійович – керуючий справами виконавчого комітету Засульської сільської ради, визначений координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і н6асильству за ознакою статі , забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на території Засульської сільської ради.

Рак Тетяна Олександрівна – начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Засульської сільської ради, визначена  відповідальною за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками.

Контактні телефони: 099-31-07-165; 099-42-67-936