Звіти головних розпорядників

Інформація головного розпорядника про бюджет за бюджетною програмою за 2017 рік КВК 75 "Фінансовий відділ виконавчого комітету Засульської сільської ради"

Інформація головного розпорядника про бюджет за бюджетними програмами за 2017 рік КВК 03 "Виконавчий комітет Засульської сільської ради"

Інформація головного розпорядника про бюджет за бюджетною програмою за 2017 рік КВК 07 "Відділ охорони здоров'я виконавчого комітету Засульської сільської ради"

Інформація головного розпорядника про бюджет за бюджетними програмами за 2017 рік КВК 15 "Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Засульської сільської ради"

Інформація головного розпорядника про бюджет за бюджетною програмою за 2017 рік КВК 40 "Відділ житлово-комун. г-ства, благоустрою, охорони навк. прир. середовища та інфраструктури виконавчого комітету Засульської сільської ради"